Firemní kurzy a kurzy pro jednotlivce

Firemní kurzy a kurzy pro jednotlivce

Díky našim dlouholetým zkušenostem s výukou angličtiny v zahraničí i v České republice nabízíme sestavení  a realizaci kurzů angličtiny. Lektory ve všech našich kurzech jsou pouze Ester a David Tapley, kteří se ve výuce mohou pravidelně střídat. Externí spolupracovníky či studenty nenajímáme.

V základních kurzech angličtiny, tzv. General English courses, si studenti prohlubují znalosti 4 základních jazykových dovedností – čtení, psaní, mluvení a poslech. V rámci těchto dovedností však nacvičujeme hlavně různé komunikativní situace (telefonování, prezentace…) a konverzaci věnujeme cca 80% času.

Máme zkušenosti též s výukou současné obchodní, technické či lékařské angličtiny, jazyka finančních a bankovních systémů… Pro zájemce můžeme zorganizovat kurzy čistě konverzační, dále kurzy pro přípravu ke složení státní zkoušky či jakékoli mezinárodní zkoušky (např.Cambridge FCE). Umíme zorganizovat specializované semináře typu Nepravidelná slovesa, Slovesné časy v praxi, Telefonování pro začátečníky, Emailová korespondence, Prezentace, Small Talk pro jednání. Připravujeme studenty angličtiny na vysokých školách ke státním zkouškám, pravidelně organizujeme kurzy zaměřené na fonetiku, morfologii, lexikologii, syntax, literaturu či reálie anglicky mluvících zemí.

Kurzy mohou navštěvovat studenti různých úrovní – od tzv. věčných/falešných začátečníků, přes mírně/středně pokročilé až k pokročilým studentům. 

Nabízíme i jednorázové konzultace a v rámci krátkodobé spolupráce (2 - 8 hodinové semináře) Vám pomůžeme vyřešit firemní nebo individuální přípravu na prezentaci či pracovní pohovor v angličtině.

Kontaktujte nás pokud máte zájem o firemní ukázkovou hodinu zdarma.
Nezávaznou poptávku můžete odeslat již nyní: kurzyanglictiny@tapley.cz
Těšíme se na setkání s Vámi!

Ceny - firemní výuka a jednotlivci

  • 1 výuková hodina angličtiny trvá 45 minut
  • 1 hodina pro jednotlivce á 400,- Kč
  • 1 hodina pro skupinky (max. 6 studentů) á 450,- Kč

Angličtina Hradec Králové - služby poskytují Ester a David Tapley
Telefon: 604 555 029, Na Rybníku 312, Vysoká nad Labem 503 31. Vytvořila firma IT Partner 

logo_paticka (originál)